אודות הסטודיו

שמי מורן מור מעצבת פנים בוגרת אקדמיית ויצו חיפה לעיצוב פנים
בעלת סטודיו מור לעיצוב ותכנון פנים, והלבשת הבית.
סטודיו מור עוסק במתן שירותים מגוונים של עיצוב ותכנון פנים לדירות , בתים פרטיים, ודירות יוקרה – פנטהאוזים וזאת עם דגש על עיצוב בוטיק ופונקציונלי, משרדים ושינויי דיירים ליזמים 
הסטודיו שם דגש על בחירת חומרים נכונה ואיכותית לפרויקט.
ליווי הלקוח מתחיל החל משלב הרעיון הראשוני , הקונספט , דרך תוכניות עבודה והדמיות תלת מימד , ועד לשלב האבזור המשלים והסטיילינג.
הסטודיו מעודכן בכל החידושים והחומרים האיכותיים שקיימים בענף הבנייה ובעיצוב, דבר המאפשר לנו להתאים את המוצרים האיכותיים ביותר ללקוח.
הסטודיו מקפיד על עמידה בתקציב שהוגדר לפרויקט ועמידה בלוחות הזמנים , נוכחות בשטח במהלך הפרוייקט וזאת על מנת לבדוק שהביצוע נעשה בדיוק לפי התכנון וכמובן ליווי הלקוח עד לסיום הפרוייקט.
עם לקוחות הסטודיו נמנים לקוחות פרטיים וחברות קבלניות.

יוצרים יופי כפי שאתה מגדיר אותו.

פרוייקטים אחרונים

פנטהאוס בשכונת החותרים

דירת גן בפרוייקט היינה 12

משרדים לחברת ייעוץ משכנתאות מובילה

שאלות ותשובות

בעידן של היום יש שפע של מעצבות סגנונות וטעמי הלקוח שונים ומשתנים.
ראשית חשובה הכימיה בינכם לבין המעצבת, מעצבת טובה תדע להתאים את עצמה אליכם ואל טעמכם האישי, אך יחד עם זאת לשלב את הידע המקצועי שלה והניסיון  שצברה.
כמובן שהמלצות  מחברים משפחה ומכרים הן ההמלצות בטובות ביותר וגם מלקוחות.
כדאי לראות תיק עבודות ולהתרשם.

מעצב פנים מלווה את הלקוח לאורך כל הפרוייקט החל מגיבוש קונספט ,הכנת תוכניות עבודה לאנשי מקצוע, כתב כמויות חומרי בנייה וגמר, הדמיות תלת ממדיות,
ביקור ופיקוח על ביצוע העבודה בשטח ובדיקה כי נעשה על פי התוכניות שניתנו לאנשי המקצוע.
ליווי הלקוחות לרכישות של חומרים, כלים סניטטרים חיפויים ריצופים תאורה ריהוט וכל מה שכלול בפרוייקט , וכמובן ליווי הלקוחות  ועד לסיום הפרוייקט.
שלא תרגישו לבד בתהליך ושיש מי שדואג לאינטרסים שלכם מול אנשי המקצוע והספקים.
לדאוג לשמירת התקציב שהוגדר לפרויקט.
מעצבת טובה יודעת לתרגם את החלומות והצרכים שלכם לידי ביצוע , עבודה עם מעצבת תחסוך טעויות אם הייתם פועלים לבד וכמובן  כסף.

למעצב פנים חשוב ורצוי לפנות עוד משלב הקנייה של הנכס . מעצב טוב יוכל לזהות את הפוטניצאל של הנכס ולומר אפילו אם הוא יכול להתאים לצרכים ולדרישות של הלקוחות .
במידה ואתם מתגוררים בנכס או שהנכס כבר נקנה ככל שתקדימו להתייעץ עם מעצב כך תתקדמו מהר יותר שכן תהליך עיצוב דורש זמן תכנון ארוך.

אומנם אלה שני תחומים שקשורים לשיפוץ הבית אך רבים ההבדלים בין שני התחומים.
עיצוב פנים הינו תחום של חלוקת ותכנון החלל בצורה המיטבית ביותר עבור הלקוח
הלבשת הבית מתמקד בסידור החלל מבחינת ריהוט וצבע ללא שבירת קירות.

עבודה עם מעצב עוזר לעמוד בלוחות זמנים שהוגדרו לפרוייקט. כמובן שבגלל שהפרוייקט מתוכנן ובגלל הידע של המעצבת היכולת שלה לתזמן בין אנשי המקצוע השונים עוזרת לפרוייקט להתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה המהירה ביותר

Scroll to Top