אודות מורן מור

סטודיו מור הוא סטודיו לעיצוב ותכנון פנים המבוסס על מומחיות, מונע על ידי תשוקה ומוחזק באמונה שהסביבה שלך צריכה לשקף מי שאתה ומה שאתה אוהב.
אנו נשתמש במומחיות שלנו כדי להביא את החלומות של כל לקוח לחללים יפים ופונקציונליים לידי מימוש, המשמעות היא שלצוות שלנו אין מראה או סגנון יחיד.

יוצרים יופי כפי שאתה מגדיר אותו.

סגנונות עיצוב

למה סטודיו מור?

עיצוב ותכנון פנים לדירות

עיצוב פנים מוקפד לדירות פרטיות עם דגש על פונקציונליות ואסתטיקה.

עיצוב בתים פרטיים

תכנון ועיצוב בתים פרטיים תוך שימוש בחומרים איכותיים וחדשניים.

עיצוב דירות יוקרה

יצירת חללים יוקרתיים ומרהיבים עם דגש על עיצוב בוטיק ופונקציונלי.

עיצוב משרדים

תכנון ועיצוב משרדים המשלבים נוחות, פרקטיות ואסתטיקה גבוהה.

שינויי דיירים ליזמים

התאמת חללים לצרכים הייחודיים של דיירים חדשים, בשיתוף פעולה עם יזמים.

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שירה כ. - כרמיאל
קרא עוד
קנינו דירה חדשה והחלטנו לשנות את כל המטבח של הקבלן. התחלנו את התהליך עם מעצבת אחרת , בהמשך פנינו למורן לקבלת ייעוץ נוסף. רצינו סגנון אחר וממש התרשמתי ממנה. היא הגיע אלינו לדירה, נתנה עצות שונות, הסבירה מה כדאי לנו לעשות ביחס לגודל החלל ופתחה לנו את הראש לרעיונות שונים. גם המחיר היה מצוין והחלטנו להמשיך את התהליך שבסופו יצא מטבח מדהים. כל תהליך השינוי הפך לחוויה נעימה וטובה. נשמח להמליץ על מורן כמעצבת מקצועית, יצירתית ונעימה.
שרה י. - חיפה
קרא עוד
היא מקסימה היא מקצועית היא נעימה אין מה להגיד, באמת מעל ומעבר. יש לה טעם טוב והיא מתאימה את עצמה לטעמו של הלקוח, היא דאגה לבחור לי את הדברים הכי טובים כדי שאהיה מרוצה, עבודה של עיצוב פנים הוא תהליך שלוקח זמן. אנחנו היינו איתה בתהליך קרוב לשנה. כל פעם צריך לקנות עוד משהוא וזה לוקח זמן. היא תמיד באה ותמיד היתה זמינה ותמיד היתה נוכחת, אני מאוד מרוצה מהעבודה שהיא עשתה אצלי ואני ממש ממליצה עליה.
סמדר ב. - עפולה
קרא עוד
סוף סוף קנינו את בית חלומותינו בעפולה. בית פרטי שני מפלסים והייתי צריכה עזרה לעצב אותו מחדש. מורן ליוותה אותנו בכל תהליך השיפוץ הגדלנו את חדר השינה , שיפצנו את חדרי הרחצה, הוספנו פריטי נגרות שונים שמורן עיצבה במיוחד עבורנו עם הנגר שלה, חדרי ילדים והליווי היה גם ברכישת הרהיטים . התוצאה הסופית במילה אחת מושלמת! החוויה היתה נהדרת ותמיד קיבלנו מענה לכל דבר אין לי מילים ממליצה מכל הלב. ושמחה מאוד שעשינו איתה את התהליך.
שלומי ה. - נשר
קרא עוד
רצינו לעשות שידרוג בבית שרכשנו וחיפשנו מעצבת פנים. קיבלתי המלצות על מורן והחלטתי לקחת אותה. היא עשתה עבודה מעניינת ועיצבה כל חלק בבית ותכה מחדש את חדרי האמבטיה והשירותים . הכינה לנו כמה סקיצת ושיתפה אותנו בכל התהליך עד להחלטה הסופית. היא ליוותה אותי בתהליך בחירת החומרים, הצבעים, הרהיטים והאביזרים. סיימנו א כל השיפוץ בפרק הזמן שתכננתי וקבענו מראש את כל התהליך. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלה ומהמראה הסופי, אנשים נכנסים לדירה וממש מתלהבים וזה נותן הרגשה נהדרת. ממליצים על מורן מכל הלב.
הקודם
הבא
Scroll to Top