פרוייקטים

דירת גן בפרוייקט היינה 12

דירת גן שתכננתי ועיצבתי בגוונים בהירים עם חומרים טבעיים כמו אבן ועץ. הדירה כוללת בית חכם וחימום תת רצפתי. הגינה ההיקפית עם ג'קוזי, מטבח חוץ ובריכת דגים יוצרת אווירה של פנאי ונוחות.

פנטאהוס בשכונת החותרים

ליוויתי את הלקוחות בפרויקט "החותרים" החל משלב הבנייה, והתמקדתי בהתאמת החלל להרחבת המשפחה בעתיד. יצרנו ארבעה חדרי שינה, חלקם משמשים כמשרדים וניתנים לשינוי לחדרי ילדים. המרחב הציבורי תוכנן לאירוח ולהנאה מהנוף הנשקף מהמרפסת הגדולה, עם פלטת צבעים בהירה, גווני עץ, ונגיעות זהב ליצירת חמימות וביתיות.

משרדי חברת משכנתאות

קיבלתי משימה לתכנן חלל בגודל 100 מ"ר עם שני קירות בטון, תקרה בגובה 4 מטר וחזית זכוכית. יצרתי חמישה משרדים, חדר ישיבות וחלל המתנה, תוך שימוש בחזיתות זכוכית לשיפור תחושת האור והמרחב. מערכת מיזוג מבוססת צ'ילרים מאפשרת שליטה עצמאית בטמפרטורה בכל חדר. העיצוב הנקי והאלגנטי עם מחיצות זכוכית מבטיח מראה קלאסי ומתוחכם, המדגיש את היוקרה והפונקציונליות.

פרוייקט גבעת זמר

בגבעת זמר, תכננתי ועיצבתי דירה למשפחה עם ארבעה ילדים, כולל חדר שינה לתינוק. להורים תוכננה יחידת הורים עם פינת עבודה וחדר ארונות מרווח. הבית תוכנן במראה מודרני חם עם נגיעות עץ ופרטי אחסון רבים.

דירה בפרוייקט רחל היוקרתי

עיצבתי ותכננתי דירת 4 חדרים בפרויקט יוקרתי בחיפה לזוג בגיל השלישי. שמרתי על הנגשה של חדרים רטובים ופתחים. הבית עוצב בגוונים בהירים למראה אלגנטי ונקי.

הבית בקרית ביאליק

שיפצנו ותכננו מחדש דירת 5 חדרים לדירת 4 חדרים למשפחה מקסימה. חלל האירוח והמטבח אוחדו ללב הבית, תוך יצירת יחידת הורים מרווחת וחדרי אירוח לילדים. התוצאה היא בית צבעוני ופרקטי שמתאים לצרכי המשפחה.
Scroll to Top